zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zabava

forum gde svi se zezaju
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana

Go down 
+3
~G!LlE~&~TeTe~
RBD_girl
$zmaj$
7 posters
AuthorMessage
$zmaj$
Admin
Admin
$zmaj$


Male Number of posts : 583
Age : 28
Location : Loznica
Humor : uvek spreman za zezanje
KOLIKO SI ZAAVAN/ZABAVNA : JA PUNOOO!
Registration date : 2008-10-11

Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 7:55 pm

Nakon što je Anastazija otvorila najveći regionalni muzički šou “Operaciju trijumf”, producentska kuća “Emotion” je nastavila pregovore sa stranim muzičkim zvezdama koje bi bili gosti u Košutnjaku. Kako nezvanično saznajemo, u pregovorima se najdalje odmaklo sa seksepilnom Rijanom i popularnom divom prelepog glasa Neli Furtado, koje bi trebalo da budu gosti serijala tokom jeseni.

Jedna od trenutno najaktuelnijih pop pevačica u svetu, Rijana je 25. novembra prošle godine održala spektakularni koncert pred više od 15.000 posetilaca u “Beogradskoj areni”. Tokom sat vremena izvela je najveće hitove iz svoje karijere, poput “Unfaithful”, koju je publika otpevala sa njom od prve do poslednje reči, “SOS”, “Sell Me Candy”, “Don’t Stop the Music”, “Shut Up And Drive”, a koncert je završen spektakularnim izvođenjem njenog megahita “Umbrella”, tokom koga je više posetilaca raširilo kišobrane. Rijana je tokom boravka u Beogradu pokazala da je svetska zvezda - od bežanja od paparaca na aerodromu do specijalnih zahteva pred sam koncert. Sa Rijanom bi trebalo da dođe i Dejvid Bizbal, najuspešniji takmičar „Operacije trijumf“ u svetu.

U toku su i završni pregovori sa Neli Furtado, kanadskom pop zvezdom, a nastavljaju se i pregovori producenata kuće “Emotion” sa “Universalom”, koji će biti zadužen za izdavanje albuma pobednika na svetsko tržište pod etiketom “Universal Music”.
- Posle veoma pozitivnog izveštaja Anastazijinog menadžmenta oko cele organizacije koji su poslali u centralu “Universala”, preko koga je Anastazija i došla u šou, oni su veoma zainteresovani za ceo serijal, te da dovedu neke od svojih ekskluzivaca u Srbiji - kaže naš izvor iz vrha “Emotiona”.
Back to top Go down
https://zabava.hooxs.com
$zmaj$
Admin
Admin
$zmaj$


Male Number of posts : 583
Age : 28
Location : Loznica
Humor : uvek spreman za zezanje
KOLIKO SI ZAAVAN/ZABAVNA : JA PUNOOO!
Registration date : 2008-10-11

Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Re: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 7:59 pm

superrrr dolazi nam rihanna jeeeeeee gledajte od sad svaku gala vecer jer rihanna ce doci
Back to top Go down
https://zabava.hooxs.com
RBD_girl
Admin
Admin
RBD_girl


Number of posts : 51
Registration date : 2008-10-12

Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Re: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 9:56 pm

jupi ali na kojem je to kanalu?
Back to top Go down
$zmaj$
Admin
Admin
$zmaj$


Male Number of posts : 583
Age : 28
Location : Loznica
Humor : uvek spreman za zezanje
KOLIKO SI ZAAVAN/ZABAVNA : JA PUNOOO!
Registration date : 2008-10-11

Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Re: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 9:58 pm

b92 u 21h je danas gala vecer a ona nece danas doci neko sledecu gala vecer
Back to top Go down
https://zabava.hooxs.com
RBD_girl
Admin
Admin
RBD_girl


Number of posts : 51
Registration date : 2008-10-12

Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Re: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 10:02 pm

Ok jedva cekam!!!!!!!!!
Back to top Go down
~G!LlE~&~TeTe~
Postajes redowan
Postajes redowan
~G!LlE~&~TeTe~


Female Number of posts : 110
Age : 28
Location : *Siempre*con*RBD*
Humor : Ha,ha,ha
Registration date : 2008-10-15

Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Re: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 10:31 pm

Super
Back to top Go down
http://losseranosiempre.forumotion.com/
<Samrica*rbD>
Postajes zabawan
Postajes zabawan
<Samrica*rbD>


Female Number of posts : 205
Age : 28
Registration date : 2008-10-14

Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Re: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 6:08 pm

cool ja nisam znala...........
Back to top Go down
*Barbie~girl*
Postajes redowan
Postajes redowan
*Barbie~girl*


Female Number of posts : 143
Age : 29
Registration date : 2008-10-17

Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Re: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 10:15 pm

extra..jedva cekam
Back to top Go down
!*...MaXy...*!
U centru paznje
U centru paznje
!*...MaXy...*!


Female Number of posts : 340
Age : 28
Location : U Elite Way-u witch Dul
Humor : Smesan si ko saxrana
Registration date : 2008-10-12

Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Re: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 6:15 pm

dA..........EXTRA!!
Back to top Go down
*TaShA y UcKeR*
Postajes zabawan
Postajes zabawan
*TaShA y UcKeR*


Female Number of posts : 252
Age : 29
Registration date : 2008-10-17

Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Re: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 10:13 pm

Super...Mada je ja nikoako ne wolim!!!!!Ali super za swe njene fanowe!!!Bash mi je drago!!!!!!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Empty
PostSubject: Re: Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana   Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana Icon_minitime

Back to top Go down
 
Operacija trijumf“ Dolazi i Rijana
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» operacija trijumf forum
» operacija trijumf oficijalni sajt
» Moj forum o operaciji trijumf
» da li gledate Operaciju Trijumf
» Adnan se ljubio sa igračicom „Operacije trijumf“

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
zabava :: Svet poznatih :: Rihanna-
Jump to: