zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zabava

forum gde svi se zezaju
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Dobro je što šou ujedinjuje eks-Yu

Go down 
2 posters
AuthorMessage
$zmaj$
Admin
Admin
$zmaj$


Male Number of posts : 583
Age : 28
Location : Loznica
Humor : uvek spreman za zezanje
KOLIKO SI ZAAVAN/ZABAVNA : JA PUNOOO!
Registration date : 2008-10-11

Dobro je što šou ujedinjuje eks-Yu Empty
PostSubject: Dobro je što šou ujedinjuje eks-Yu   Dobro je što šou ujedinjuje eks-Yu Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 3:07 pm

Kemal Monteno, jedan od najpoznatijih i najboljih pevača i tekstopisaca bivše Jugoslavije, tvorac večitih hitova „Bacila je sve niz rijeku” i „Nekako s proljeća”, nastupiće večeras u popularnom rialiti šou programu „Operacija trijumf”.

- Sa Borisom Novkovićem pevaću pesmu „Daleko, daleko”, a sa još dva takmičara pevaću svoje numere - priča Kemal Monteno, koji smatra da je šou „Operacija trijumf” dobra stvar za eks-Yu muziku.

- Pogledam ga kada stignem. s vremena, jer sam stalno na putu, ali mislim da je to divna ideja - pop muzika je u prvom planu, a i na neki način ujedinjene su sve zemlje bivše Jugoslavije - navodi slavni pevač i ističe da je veliki jugonostalgičar.
- Samo budale nisu jugonostalgičari! Ja sam ogromni jugonostalgičar i uvek će tako i biti - priča Kemal, koji je nedavno snimio i duet sa mladim pevačem Dušanom Svilarom.
- Dušan i ja smo snimili jednu pravu pop pesmu. Ljudi vole takve stvari. Pesma će biti na njegovom albumu, u njoj sam ja kao njegov tata, on kao moj sin, i pevamo o devojkama, o čemu bi drugom (smeh) – otkriva Monteno, koji je tokom svoje četrdeset godina duge karijere snimio deset albuma, a uskoro će svi ljubitelji njegove muzike moći da uživaju u novom albumu koji će se u prodaji pojaviti za nešto više od mesec dana.
- Nov album je gotov. Zvaće se „Samo malo ljubavi”. Naravno, muzika, pesme, tekstovi, sve je u mom prepoznatljivom stilu koji gajim od kada sam počeo da se bavim muzikom - objašnjava Kemal i navodi da će, čim album izađe, doći u Srbiju gde će održati koncert.
- Eto mene čim se album pojavi. Krenuću na turneju po Srbiji, imaću dosta manjih koncerata, doći ću u Beograd, Novi Sad… - kaže jedan od najboljih pevača iz bivše Jugoslavije, koji, iako je tokom svoje duge karijere oduvek bio na strani pop muzike, voli da sluša narodnu muziku.
- Folk muzika mora da postoji. Ja nemam ništa protiv nje. Znate, po meni nema razlike između onoga što peva Dino Merlin i neki narodni pevač. Sve je to isto, samo malo drugačije upakovano. Folk i narodna muzika su oduvek postojali, čitav svet to voli da sluša. Najlepše pesme su nastale u narodnoj muzici - objašnjava Kemal i otkriva uz čije pesme se najradije opušta.
- Na prvom mestu mi je uvek Arsen Dedić. Inače, ima ih dosta, ne mogu sve ni da ih pobrojim - otkriva slavni muzičar, koji, kako kaže, nema vremena za odmor.
- Stalno putujem, stalno imam koncerte, tako da nemam vremena ni lepo da se naspavam, a kamo li da se bavim nekim hobijem. Slobodno vreme provodim u putu
Back to top Go down
https://zabava.hooxs.com
<Samrica*rbD>
Postajes zabawan
Postajes zabawan
<Samrica*rbD>


Female Number of posts : 205
Age : 28
Registration date : 2008-10-14

Dobro je što šou ujedinjuje eks-Yu Empty
PostSubject: Re: Dobro je što šou ujedinjuje eks-Yu   Dobro je što šou ujedinjuje eks-Yu Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 10:32 pm

joj jedva cekam gala vecer!
Back to top Go down
 
Dobro je što šou ujedinjuje eks-Yu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ko vam je pozeleo "dobro jutro" jutros?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
zabava :: svet filmova i serija i emisija :: Operacija Trijumf-
Jump to: