zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zabava

forum gde svi se zezaju
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
$zmaj$
Admin
Admin
$zmaj$


Male Number of posts : 583
Age : 28
Location : Loznica
Humor : uvek spreman za zezanje
KOLIKO SI ZAAVAN/ZABAVNA : JA PUNOOO!
Registration date : 2008-10-11

MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT? Empty
PostSubject: MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT?   MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT? Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 3:09 pm

Studenti Akademije Operacija trijumf iz dana u dan pokazuju napredak u pevanju, ali se jedan od njih izdvojio još prve Gala večeri - Makedonac Aleksandar Belov. Na sve četiri dosadašnje Gala večeri Aleksandar je pevao odlično, a publika je glasovima pokazala da je on najveći favorit. Sva četiri puta, zahvaljujući glasovima gledalaca, bio je pošteđen nominacija za izbacivanje.

Glas Aleksandra odmah asocira na jednog od najboljih pevača koji je izrastao na Balkanu - Toše Proeskog, čiji je život, na žalost tragično prekinut. Publika očigledno to prepoznaje i kao da traži "novog Proeskog" i nesumnjivo je da će Aleksandar puniti koncertne dvorane od Vardara doTriglava. Pitanje je samo da li će on moći da po(d)nese to breme i povlačenja paralela sa Toše Proeskim.

MONDO je pitao etablirane pevače šta misle o Operaciji trijumf i zašto je baš Aleksandar omiljen kod publike?

Aleksandra Kovač kaže za MONDO da joj nije jasno zašto je Aleksandar favorit. Po njenom ukusu su Sonja iz Sombora i Danijel iz Kragujevca, brat Marije Šerifović.

"Aleksandar je mio i obrazovan, ali se ničim ne izdvaja. Mislim da je to zato što publiku asocira na pokojnog Tošeta Proeskog, prosto oseća potrebu da popuni prazninu nastalu njegovim odlaskom".

Da je to istina potvrđuje i prijateljica pokojnog Tošeta, Tijana Dapčević: "Sada svakog talentovanog makedonskog pevača zovu `novi Toše Proeski`".

Ona kaže da je Aleksandar ipak ne podseća na "balkanskog anđela" Toše Proeskog. "Ne vidim nikakvu sličnost. I mislim da nikada niko neće zameniti Tošeta, to je prosto nemoguće, pa mi cela ta priča nije jasna".

O kvalitetima koji su po njenom mišljenju potrebni da bi neko uspeo na regionalnoj muzičkoj sceni,
i postao "zvezda", Tijana kaže: "Ne možeš da učiš da budeš zvezda, ili imaš zvezdu, ili je nemaš"!

Marija Šerifović prati Operaciju trjumf koliko joj obaveze dozvoljavaju, dakle "povremeno", i kaže da ne zna zašto bi Aleksandar bio miljenik publike, jer misli da se u "zvezdanoj akademiji" niko nije izdvojio kvalitetom: "Svi su tu negde, na istom nivou, ja slabo gledam, a i nemam favorita".

Marija takođe zastupa stav da je neko zvezda jer je "to zapisano negde gore", i da je ono što je za uspeh potrebno "da je to sve što su u životu ikada poželeli".

Hrvatska pevačica Nina Badrić poručuje svima u Akademiji OT da izbegavaju kopiranje, već da izgrade svoj stil.
Back to top Go down
https://zabava.hooxs.com
<Samrica*rbD>
Postajes zabawan
Postajes zabawan
<Samrica*rbD>


Female Number of posts : 205
Age : 28
Registration date : 2008-10-14

MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT? Empty
PostSubject: Re: MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT?   MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT? Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 10:28 pm

ma sta znam ja ..........ja obbo toseta........
doslo mi je da se zaplacem kad sam cula da je poginuo.!
Back to top Go down
!*...MaXy...*!
U centru paznje
U centru paznje
!*...MaXy...*!


Female Number of posts : 340
Age : 28
Location : U Elite Way-u witch Dul
Humor : Smesan si ko saxrana
Registration date : 2008-10-12

MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT? Empty
PostSubject: Re: MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT?   MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT? Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 9:41 pm

Ma znam...decko stwarno extra pewa!!!!!!!!
A kad je Tose umro ja sam i plakala! Bas wolim Toseta
Back to top Go down
<Samrica*rbD>
Postajes zabawan
Postajes zabawan
<Samrica*rbD>


Female Number of posts : 205
Age : 28
Registration date : 2008-10-14

MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT? Empty
PostSubject: Re: MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT?   MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT? Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 10:40 pm

i ja................!
i voljela bih da slusam aleksa kako pjeva neke pjesme zato sto ima slican glas sa tosetom!
Back to top Go down
Sponsored content





MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT? Empty
PostSubject: Re: MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT?   MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT? Icon_minitime

Back to top Go down
 
MONDO anketa: Zašto je Aleksandar favorit OT?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
zabava :: svet filmova i serija i emisija :: Operacija Trijumf-
Jump to: