zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zabava

forum gde svi se zezaju
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući

Go down 
3 posters
AuthorMessage
$~*PrInCeSs LiKe DuLcE*~$
Admin
Admin
$~*PrInCeSs LiKe DuLcE*~$


Female Number of posts : 328
Age : 28
Location : Sa Dulce i na kraj sweta!
Humor : xixixixixi....
KOLIKO SI ZAAVAN/ZABAVNA : Po0o0o0no....
Omiljena poznata licnost : Dulce Maria
Registration date : 2008-10-12

Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući Empty
PostSubject: Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući   Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 10:21 pm

Osim novih zadataka studenti su se bolje upoznavali s pridošlicama, hip hop zvijezdama Ajsom Nigrutinom i Wikluhom Skyem, koji su bili ”najveći kritičari” gala večeri. Stvari su se zakuhale kada je jedan od njih komentirao nastup Milice i Nine, te ih okarakterizirao kao ” jako slatke i odlične plesačice”. Nina se na tu opasku jako uvrijedila. ”Sada si me ubio, kada si rekao da sam slatka i da dobro plešem!” Dvojac se pokušao opravdati, ali nije im uspijevalo uvjeriti Ninu u suprotno. Na kraju dana Ajs i Wikluh počeli su skladati pjesmu posvećenu Operaciji Trijumf.

Trudna Andrea je komentirala događaje na prošloj gala večeri, na kojoj je bila i nominirana. Na pitanje o tome što misli o jedinom glasu za nju, koji joj je dao Danijel, Andrea je odgovorila ”Iskreno nije mi to bilo tako drago, jer je prvo napisao Nikolu, a kada je vidio da su svi glasali za njega, obrisao je i napisao moje ime!” - hladno je rekla trudna Andrea, koja se ipak nada skorašnjem povratku kući gdje će moći uživati u svojoj trudnoći.

Izvor: Javno
Back to top Go down
http://anny-newforum.niceboard.net/
!*...MaXy...*!
U centru paznje
U centru paznje
!*...MaXy...*!


Female Number of posts : 340
Age : 28
Location : U Elite Way-u witch Dul
Humor : Smesan si ko saxrana
Registration date : 2008-10-12

Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući Empty
PostSubject: Re: Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući   Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 9:44 pm

Ma znam...oni me bas znaju iznerwirati a i Nina, sta se pali...
Back to top Go down
<Samrica*rbD>
Postajes zabawan
Postajes zabawan
<Samrica*rbD>


Female Number of posts : 205
Age : 28
Registration date : 2008-10-14

Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući Empty
PostSubject: Re: Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući   Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 10:39 pm

ma.........dobro......mozda i ovi reperi preteruju....mislim..........
Back to top Go down
Sponsored content





Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući Empty
PostSubject: Re: Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući   Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući Icon_minitime

Back to top Go down
 
Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ko ostaje u kuci sledece nedelje antonija ili djordje
» O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
zabava :: svet filmova i serija i emisija :: Operacija Trijumf-
Jump to: