zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zabava

forum gde svi se zezaju
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
$~*PrInCeSs LiKe DuLcE*~$
Admin
Admin
$~*PrInCeSs LiKe DuLcE*~$


Female Number of posts : 328
Age : 28
Location : Sa Dulce i na kraj sweta!
Humor : xixixixixi....
KOLIKO SI ZAAVAN/ZABAVNA : Po0o0o0no....
Omiljena poznata licnost : Dulce Maria
Registration date : 2008-10-12

O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Empty
PostSubject: O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme?   O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 10:25 pm

Trudna Andrea Harapin morat će kroz slijedećih deset dana napustiti Akademiju, kako prenosi jedan srpski tabloid. Razlog eventualnog odlaska nije sama trudnoća, nego i njeni problemi s astmom. Njoj su iz tog razloga zabranjene fizičke aktivnosti. Kako bi se ispoštovao ugovor kojeg su studenti potpisali prije ulaska, Andrea će morati biti nominirana ili će dobrovoljno napustiti show kako bi mogla izaći. Nakon što su im otkazani satovi pjevanja i plesanja zbog toga što su prokrijumčarili dvije litre votke, studenti vrijeme provode u razgovoru. Malo kasnije se Sonja rasplakala i to zbog toga što je dobila informacije iz vanjskog svijeta. Navodno ljudi misle da je ona loša osoba.
- Ono što ja imam za reći nije za kameru, saznala sam ja puno toga - rekla je Sonja kroz suze. Ravnatelj joj je na to uzvratio kako su svi oni odrasle osobe te da svakog trenutka mogu izaći ako misle da im boravak na Akademiji neće pomoći. Kasnije mu se požalio nominirani Nikola koji zbog svoje izvedbe na prošloj gala večeri smatra da nije dovojlno dobar da se bavi glazbom.
- Želim da napustim Akademiju. Dolazi do toga da ja ne volim da se bavim muzikom, a ne želim da dođe do toga - tiho je jecao uznemireni Nikola. Direktor ga je smirivao riječima da izdrži do slijedeće gala večeri te kako će sve biti bolje.

Izvor: 24sata
Back to top Go down
http://anny-newforum.niceboard.net/
$zmaj$
Admin
Admin
$zmaj$


Male Number of posts : 583
Age : 28
Location : Loznica
Humor : uvek spreman za zezanje
KOLIKO SI ZAAVAN/ZABAVNA : JA PUNOOO!
Registration date : 2008-10-11

O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Empty
PostSubject: Re: O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme?   O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 3:03 pm

ma ona danas izlazi izbacice je publika a sajko ostaje
Back to top Go down
https://zabava.hooxs.com
<Samrica*rbD>
Postajes zabawan
Postajes zabawan
<Samrica*rbD>


Female Number of posts : 205
Age : 28
Registration date : 2008-10-14

O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Empty
PostSubject: Re: O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme?   O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 10:39 pm

ma kako ce kad je trudna........dobila jedinu priliku da postane zvezda i bas tad..........
Back to top Go down
!*...MaXy...*!
U centru paznje
U centru paznje
!*...MaXy...*!


Female Number of posts : 340
Age : 28
Location : U Elite Way-u witch Dul
Humor : Smesan si ko saxrana
Registration date : 2008-10-12

O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Empty
PostSubject: Re: O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme?   O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 9:38 pm

Ko joj je kriw..........
Back to top Go down
<Samrica*rbD>
Postajes zabawan
Postajes zabawan
<Samrica*rbD>


Female Number of posts : 205
Age : 28
Registration date : 2008-10-14

O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Empty
PostSubject: Re: O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme?   O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 10:41 pm

ona je i zeljela da izadje ..............otisla je..............a sto se tice novih nominovanih ...bolje da izadje danijel ....jasmina neka ostane!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
~AnGeLiTo De DulCe~
Nowi clan
Nowi clan
~AnGeLiTo De DulCe~


Female Number of posts : 68
Age : 27
Location : Rolan Garos
Humor : ha,ha,ha...
Registration date : 2008-10-12

O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Empty
PostSubject: Re: O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme?   O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 10:55 pm

andrea nije otisla zbog astme vec zbog trudnoce a i bolje je zbog tog deteta meni je ona bila jedna od favorita
Back to top Go down
http://dulce4um.forum-motion.net/
Sponsored content





O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Empty
PostSubject: Re: O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme?   O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme? Icon_minitime

Back to top Go down
 
O.T: Andrea Harapin odlazi s Akademije zbog astme?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Reperi uvrijedili Ninu, trudna Andrea hoće kući

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
zabava :: svet filmova i serija i emisija :: Operacija Trijumf-
Jump to: